הרשמה | החשבון שלי שירות לקוחות | תקנון | שאלות נפוצות | הסל שלי | בקשה להצעת מחיר בקשה להצעת מחיר | בקשה להזמנה בקשה להזמנה | הורד מחירון
הצטרף כחבר מועדון בא-קל אופיס
תיאום פגישה עם סוכן
כתבות והמלצות
הצטרף אלינו לפייסבוק
 
 
 
 
מגרסה ביתית/אישית Aurora 800CD
מגרסה ביתית/אישית Aurora 800CD
339.00  ש"ח בלבד

מגרסה משרדית Eclipse SD 9511
מגרסה משרדית Eclipse SD 9511
1,555.00  ש"ח בלבד

מגרסת נייר משרדית פתיתים Eclipse Grandeur I-C
מגרסת נייר משרדית פתיתים Eclipse Grandeur I-C
899.00  ש"ח בלבד

דפי מגנט עם דבק בגודל A4 - חבילה של 600 יח'
דפי מגנט עם דבק בגודל A4 - חבילה של 600 יח'
807.00  ש"ח בלבד

לוח מחיק מגנטי 120X240 ס"מ
לוח מחיק מגנטי 120X240 ס"מ
699.00  ש"ח בלבד

לוח מחיק בינוני-גדול 80X120 ס"מ
לוח מחיק בינוני-גדול 80X120 ס"מ
89.00  ש"ח בלבד

מארז למינציה A4 של חברת OFFIX
מארז למינציה A4 של חברת OFFIX
35.00  ש"ח בלבד

כספת ביתית SentrySafe X031
כספת ביתית SentrySafe X031
329.00  ש"ח בלבד

כספת ביטחון SentrySafe X125
כספת ביטחון SentrySafe X125
738.00  ש"ח בלבד

גליוטינה KW-TRIO 3921
גליוטינה KW-TRIO 3921
389.00  ש"ח בלבד

דפי מגנט עם דבק בגודל 15X21 ס"מ - המחיר לדף מגנט א
דפי מגנט עם דבק בגודל 15X21 ס"מ - המחיר לדף מגנט אחד
0.75  ש"ח בלבד

מארז למינציה A4 של חברת ZERO
מארז למינציה A4 של חברת ZERO
34.00  ש"ח בלבד

נייר פוטו גלוסי 180 גרם, 10X15 ס"מ של Offix
 נייר פוטו גלוסי 180 גרם, 10X15 ס"מ של Offix
19.90  ש"ח בלבד

מניפת פנטון "מדריך הנוסחאות" - PANTONE FORMULA GU
מניפת פנטון "מדריך הנוסחאות" -  PANTONE FORMULA GUIDE
499.00  ש"ח בלבד

מניפת פנטון - PANTONE COLOR BRIDGE Coated
מניפת פנטון - PANTONE COLOR BRIDGE Coated
935.00  ש"ח בלבד

מדפסת אפסון EPSON L805
מדפסת אפסון EPSON L805
1,350.00  ש"ח בלבד

ערכה להפקת מגנטים - זהב
ערכה להפקת מגנטים - זהב
2,190.00  ש"ח בלבד

מגרסה משרדית Eclipse JP959CC
מגרסה משרדית  Eclipse JP959CC
2,750.00  ש"ח בלבד

 
אתר מאובטח

מקרנים

תהליכי הצגה איכותיים של מצגות, שקפים, סרטים, תמונות ועוד מתבצעות כיום על ידי טכנולוגיה מפותחת ומתקדמת ביותר של מקרנים המאפשרים לבצע פרזנטציות הן בחדר ישיבות ו/או הרצאות מקובע בו מוצב המקרן באופן תמידי והן כאשר קיימת דרישה להצגה במקומות אקראיים אשר משתנים ומתחלפים בתדירות גבוה לצורך הצגת מוצר אצל לקוחות שונים ו/או כל שימוש אחר אשר אינו אחיד וקבוע. הצגה של מצגת באמצעות מקרן מקצועי אשר מספק איכות תמונה גבוה וחווית צפיה טובה, מעלה במידה משמעותית את מידת הרצינות והעניין אליה זוכה מציג המצגת, דבר אשר ללא ספק הופך אותו למקצועי ומיומן יותר בתחום אותו הוא מציג. כיום קיימים שלל סוגים של מקרנים אשר מבוססים, כל אחד מהם על טכנולוגיה שונה ומיועדים לשימושים וייעודים אחרים, מסיבה זו טרם רכישה של מקרן חשוב מאוד לבחון ולהכיר את שלל סוגי המקרנים המוצעים כיום לשיווק וכן יש לבחון את הצורך העולה מהשימוש במקרן עצמו. התאמה איכותית ומלאה של המקרן הנכון ביותר עבורך חשוב לבצע לאחר קבלת ייעוץ מאיש מקצוע מיומן אשר ידע לבחון את הצורך העולה ולהתאים את סוג המקרן הנכון. אנו בבא קל אופיס החברה המובילה בארץ לשיווק מוצרי משרד מגוונים נשמח לעזור ולסייע בידכם בתהליך בחירת המקרן הנכון ביותר עבורכם תוך מתן הסבר מקיף על כלל סוגי המקרנים הקיימים ומתן חוות דעת לבחירת המקרן המתאים ביותר.

סוגי המקרנים העיקריים
השימושים השונים במקרנים לרבות הצורך בהקרנת מצגות, הקרנת סרטי וידאו, צפיה בסרטים על בסיס מערכת קולנוע בייתי ועוד הביאו במרוצת השנים להתפתחותם של שלל סוגי מקרנים המבוססים כל אחד מהם על טכנולוגיה שונה. להלן פירוט מקוצר של כלל סוגי המקרנים המשווקים כיום-
מקרני LCD- מקרנים אלה פועלים על בסיס מקור אור עוצמתי אשר מפוצל על ידי מנסרה למערך בן שלושה צבעים עיקריים אשר כל אחד מהם עובר דרך מסנן LCD  שתפקידו להפעיל את הפיקסלים השונים של כל צבע וצבע. השילוב שיוצר האור דרך שלושת המסננים משולב מחדש ומרוכז על ידי עדשה שמקרינה את התמונה המלאה לכיוון המסך.
מקרני 3LCD- שיטת ההקרנה 3LCD פותחה במרוצת השנים על ידי חברת EPSON, היא מייצרת קרן אור מדוייקת על ידי שימוש בשלושה צ'יפים אשר תורמים להעצמת  והגברת הצבע המתקבל עד פי 3 מהמקרנים הבסיסיים.
מקרני LED- טכנולוגיית ה-LED אשר מוכרת מעולם הטלויזיות ומסכי המחשב הגיעה בשנים האחרונות גם אל עולם המקרנים. טכנולוגיה זו המבוססת על נורות לד הניחנות באורך חיים ארוך ביותר המאפשר שעות עבודה ארוכות. מקרנים המבוססים על טכנולוגיה זו מתמודדים עם חסרון משמעותי שכן שעצמת בהירות התמונה אותה מספקים מקרנים אלו נמוכה במידה משמעותית ביחס למקרני ה- LCD הנפוצים.
מקרני לייזר - המקרנים המבוססים על טכנולוגיה הלייזר נחשבים למקרנים בעלי עצמה רבה ביותר, הם המיועדים לרוב לשימושים בתחום הקולנוע הביתי, הקרנות המוניות ועוד. מקרנים אלה נחשבים למקרני פרימיום המאפשרים הצגת תמונה באיכות Full HD ו/או 4K, הם מתהדרים בעצמות הארה גבוהות למדי ואיכות ההקרנה שלהם היא גבוהה ביותר.

עוצמות הארה של מקרנים איכותיים
על מנת לבצע בחירה נכונה של מקרן איכותי חשוב ביותר להכיר את כלל התכונות הבולטות של המקרנים השונים, ובכך תתאפשר התאמה של צורכי השימוש לתכונות השונות של המקרן. עוצמת הארה ANSI LUMENS היא למעשה התכונה המהותית ביותר והיא המרכיב החשוב ביותר אותו יש להביא בחשבון בעת ברכישת מקרן. עוצמות הארה במקרנים נחלקות ל4 סוגים עקריים- הסוג הראשון הם מקרנים המספקים עד 1990 אנסי לומנס,  מקרנים אלה מותאימים לחדרי הקרנה חשוכים ביותר אך לא יאפשרו לקבל תמונה בהירה בתנאי תאורה מוארים. הסוג השני הם מקרנים המספקים מ2000 ועד 2990 אנסי לומנס, מקרנים אלה מותאימים יותר לכיתות לימוד או לקולנוע ביתי פשוט. התמונה המתקבלת על ידי מקרנים אלה מצויה במיטבה כאשר החדר יהיה חצי עד רבע מואר אך במידה ורמת התאורה גבוה יותר איכות התמונה תיפגע. הסוג השלישי מתייחס למקרנים המספקים מ3000 ועד 3990 אנסי לומנס. מקרנים אלה מיועדים בעיקר לכיתות לימוד גדולות, מצגות לאולם ארועים ועוד. אפשרות ההקרנה במקרנים אלה קיימת  גם היא בחדרים אשר הינם חצי עד רבע מוארים  בלבד. הסוג האחרון והעוצמתי ביותר של מקרנים המשווקים כיום הינם מקרנים המספקים מ4000 ועד 9000 אנסי לומס. מקרנים אלה מיועדים להקרנה באולמות גדולים, בכנסים, הופעות בשטחים פתוחים ועוד. השימוש במקרנים אלה אפשרי באולם חצי מואר אך הם אינם ניתנים להקרנה במקומות המוארים בתאורת יום מלאה. הבדלים ניכרים אלה בין עוצמות תאורת המקרנים מדגישים את החשיבות בבחינת מיקום ההקרנה העתידי והתאמתו של המקרן בהתאם לעוצמת הארה האפשרית לו.
 
תכונות מהותיות נוספות לבחינה בעת רכישת מקרן
מלבד אלמנט הארה של המקרנים השונים יש לבחון פרמטרים מהותיים נוספים אשר עשויים להשפיע על איכות ההקרנה ורמת התמונה המתקבלת. להלן סקירה מקוצרת של פרמטרים אלה-
- רזולוצית המקרן- המקרנים המשווקים כיום נבדלים האחד מהשני בהתאם למספר הרזולוציות המוצעות בהן. בחינת רמת הרזולוציה תעשה רק לפי הרזולוציה הטבעית תוך חישוב רזולוציית הדחיסה שלו כפרמטר משני.
- ניגודיות התמונה- הפרמטר המתייחס לניגודיות התמונה בוחן את ההבדל בין הנקודה השחורה ביותר הקיימת בתמונה אל מול הנקודה לבנה ביותר במסך, ככל שהניגודיות שבין נקודות אלה תהא גבוהה יותר כך תיחשב התמונה לאיכותית וטובה יותר. כיום ישנן מספר שיטות רב למדידת הניגודיות בתמונה, כאשר שיטת המדידה של ניגודיות סטטית באמצעותה בוחנים את מספר הגוונים בין שחור ללבן בתמונה סטטית ללא תזוזה, היא שיטת המדידה הבסיסית והנכונה ביותר המוכרת כיום.
- שעות חיי הנורה- אורך שעות העבודה האפשריות למנורה במקרן הוא מרכיב מהותי וחשוב למדי שכן החלפה של מנורה עשוי להיות דבר יקר עד מאוד. מסיבה זו טרם רכישת מקרן חשוב מאוד לבחון מהן שעות המנורה של המקרן. ככול ששעות המנורה האפשרויות לשימוש ארוכות יותר כך תהפוך הרכישה לכדאית יותר.
- תג המחיר בו משווק המקרן- מחירים של המקרנים המשווקים כיום נע בין 2000 ל10000 ₪ לערך כך שקיימת קשת מחירים רחבה ומגוונת ביותר. רבים מהמקרנים המשווקים כיום אינם ממותגים ומיוצרים על ידי יצרנים סיניים שונים, רכישה מגורם מסוג זה אינה מגובה באחריות, עשויה להביא לקבלת תמונה באיכות ירודה למדי ועוד.

מקרן קונים רק מגורם אמין ואיכותי
תהליך רכישה של מקרן מלווה בשאלות ותהיות רבות ובכללן סוג המקרן המומלץ, עלויות המקרן, השימושים הצפויים במקרן, מהי רמת האחריות המתקבלת מהספק, מי הוא היצרן המועדף ועוד שלל שאלות שבחינתם תסייע בתהליך בחירת המקרן הנכון והמתאים ביותר עבורכם. אנו בבא קל אופיס- החברה המובילה בישראל לשיווק מוצרי משרד מתקדמים, מציעים שלל סוגים של מקרנים ברמות שונות המיוצרים על ידי טובי היצרנים המוכרים כיום בתחום, נשמח לסייע בידכם בתהליך רכישת המקרן האיכותי והטוב ביותר עבורכם, תוך מתן שירות ואחריות מלאה על כל תקלה או שאלה שעשויה להתעורר תוך כדי השימוש במכשיר והכל תוך שמירה על תג המחיר האטרקטיבי והכדאי ביותר.

 
לצורך רכישת מקרן האיכותי ביותר והמתאים ביותר עבורך, צור עמנו קשר עוד היום ונשמח לסייע לך בתהליך הבחירה

 

מקרן קנון LV-X7 CANON
מקרן קנון LV-X7 CANON LV-X7 עם הקרנת XGA ורמת בהירות ידידותית למשתמש, ה-LV-X7 ישרת נאמנה כל שיעור ואידיאלי לכל מערכת חי...
[hlImage]
מחיר לפני מע"מ:
1,700.90
מחיר כולל מע"מ:
1,990.00
מידע נוסף
בא-קל ▪ ציוד משרדי לעסקים
מקרן קנון XEED-SX60
מקרן בעל ניגודיות גבוהה, עוצמת הארה מדהימה, המעניק חיות ועוצמה להקרנת פרזנטציות, וסרטי וידאו. עם רזולוציית SXGA+ מובנת,...
[hlImage]
מחיר לפני מע"מ:
1,837.60
מחיר כולל מע"מ:
2,150.00
מידע נוסף
בא-קל ▪ ציוד משרדי לעסקים
מטול שקפים נייד מתקפל Actual Luna
מטול שקפים נייד מתקפל Actual Luna נוח במיוחד מנורה ראשית OSRAM מנורה כפולה + מחליף הגנה מפני חימום ייתר
[hlImage]
לקבלת מחיר התקשרו
03-7444737
בא-קל ▪ ציוד משרדי לעסקים
מטול שקפים 3M 1608
מטול שקפים חסכוני, מתאים לכיתות לימוד או חדרים קטנים. עם עמעם לכיוון עוצמת ההארה
[hlImage]
לקבלת מחיר התקשרו
03-7444737
בא-קל ▪ ציוד משרדי לעסקים
מקרן כיס HD בחיבור USB
מקרן כיס HD בחיבור USB - Philips פיליפס דגם: PPX1430 עד 80 אינץ' מקרן כיס HD של Philips - קטן, נייד ואיכותי. עם ...
[hlImage]
מחיר לפני מע"מ:
1,110.30
מחיר כולל מע"מ:
1,299.00
מידע נוסף
בא-קל ▪ ציוד משרדי לעסקים
מקרן LCD נייד למצגות וסרטים
מקרן מולטימדיה LCD זעיר נייד עם סוללה נטענת לקולנוע ביתי ומצגות עיצוב חדשני כולל חיבור VGA רמקולים מובנים וכניסה לכרטיס...
[hlImage]
מחיר לפני מע"מ:
1,794.00
מחיר כולל מע"מ:
2,099.00
מידע נוסף
בא-קל ▪ ציוד משרדי לעסקים

אנחנו מספקים ציוד משרדי בתל אביב ועושים משלוחים בכל הארץ.
Facebook
Google+
Twitter
Youtube
Youtube