הרשמה | החשבון שלי שירות לקוחות | תקנון | שאלות נפוצות | הסל שלי | בקשה להצעת מחיר בקשה להצעת מחיר | בקשה להזמנה בקשה להזמנה | הורד מחירון
הצטרף כחבר מועדון בא-קל אופיס
תיאום פגישה עם סוכן
כתבות והמלצות
הצטרף אלינו לפייסבוק
 
 
 
 
מגרסה ביתית/אישית Aurora 800CD
מגרסה ביתית/אישית Aurora 800CD
339.00  ש"ח בלבד

מגרסה משרדית Eclipse SD 9511
מגרסה משרדית Eclipse SD 9511
1,555.00  ש"ח בלבד

מגרסת נייר משרדית פתיתים Eclipse Grandeur I-C
מגרסת נייר משרדית פתיתים Eclipse Grandeur I-C
899.00  ש"ח בלבד

דפי מגנט עם דבק בגודל A4 - חבילה של 600 יח'
דפי מגנט עם דבק בגודל A4 - חבילה של 600 יח'
807.00  ש"ח בלבד

לוח מחיק מגנטי 120X240 ס"מ
לוח מחיק מגנטי 120X240 ס"מ
699.00  ש"ח בלבד

לוח מחיק בינוני-גדול 80X120 ס"מ
לוח מחיק בינוני-גדול 80X120 ס"מ
89.00  ש"ח בלבד

מארז למינציה A4 של חברת OFFIX
מארז למינציה A4 של חברת OFFIX
35.00  ש"ח בלבד

כספת ביתית SentrySafe X031
כספת ביתית SentrySafe X031
329.00  ש"ח בלבד

כספת ביטחון SentrySafe X125
כספת ביטחון SentrySafe X125
738.00  ש"ח בלבד

גליוטינה KW-TRIO 3921
גליוטינה KW-TRIO 3921
389.00  ש"ח בלבד

דפי מגנט עם דבק בגודל 15X21 ס"מ - המחיר לדף מגנט א
דפי מגנט עם דבק בגודל 15X21 ס"מ - המחיר לדף מגנט אחד
0.75  ש"ח בלבד

מארז למינציה A4 של חברת ZERO
מארז למינציה A4 של חברת ZERO
34.00  ש"ח בלבד

נייר פוטו גלוסי 180 גרם, 10X15 ס"מ של Offix
 נייר פוטו גלוסי 180 גרם, 10X15 ס"מ של Offix
19.90  ש"ח בלבד

מניפת פנטון "מדריך הנוסחאות" - PANTONE FORMULA GU
מניפת פנטון "מדריך הנוסחאות" -  PANTONE FORMULA GUIDE
499.00  ש"ח בלבד

מניפת פנטון - PANTONE COLOR BRIDGE Coated
מניפת פנטון - PANTONE COLOR BRIDGE Coated
935.00  ש"ח בלבד

מדפסת אפסון EPSON L805
מדפסת אפסון EPSON L805
1,350.00  ש"ח בלבד

ערכה להפקת מגנטים - זהב
ערכה להפקת מגנטים - זהב
2,190.00  ש"ח בלבד

מגרסה משרדית Eclipse JP959CC
מגרסה משרדית  Eclipse JP959CC
2,750.00  ש"ח בלבד

 
אתר מאובטח

פקסים


טכנולוגיות המדיה השונות מאפשרות קיים לבצע מגוון רב של פעולות מתקדמות במסגרת העבודה הביתית ו/או המשרדית ובכלל זה הדפסה מתקדמת באיכות גבוה של מסמכים ותמונות בשחור לבן או בצבע, צילום מסמכים באופן הדומה לצילום במכשירי צילום מקצועיים וכן שליחה של מסמכים באמצעות טכנולוגיית הפקס, ומשכך הפך זה מכבר מכשיר הפקס לאחד המכשירים הבסיסיים והאלמנטריים ביותר עליו מתבססת עבודתם של משרדים ובתי עסק רבים לרבות משרדי עורכי דין אשר נדרשים לשלוח ניירת לקולגות ויריביהם המשפטיים, גורמים רפואיים אשר מספקים ללקוחותיהם מרשמים ואבחנות רפואיות באמצעות הפקס, מוסדות חינוכיים, משרדי רואי חשבון ועוד שלל בעלי מקצוע אשר נדרשים למכשיר הפקס כחלק אינטגרלי מהעבודה השגרתית. מכשירי הפקס קיימים קיום בקשת רחבה של קטגוריות, איכויות ושיטות עבודה, ובהתאם לזאת מוצעים הם במגוון רב של תגי מחיר, גדלים פיסיים ואיכויות הדפסה. מסיבה זו חשוב להקפיד שכל רכישה של מכשיר פקס תעשה אך ורק מגורם מקצועי מוסמך ומיומן אשר ידע לבחון את אופי הפעילות הנדרשת ממכשיר הפקס והיקף העבודה המתבקשת בממוצע  מחד וכן יכיר לעומקם של דברים את סוגי הפקסים השונים המוצעים כיום בשוק מאידך, ועל ידי כן ידע להתאים ולהכווין אתכם בבחירת הפקס הנכון והמתאים ביותר עבורכם. אנו בבא קל אופיס- החברה המובילה בישראל לציוד משרדי איכותי ומקצועי נשמח לסייע לכם להתאים את מכשיר הפקס הנכון והיעיל ביותר אשר יתן לכם ספציפית את המענה ההולכם והאיכותי ביותר על פי הצורך הקיים.

סוגים שונים של מכשירי פקס
השלב הראשון כאמור בבחירת מכשיר פקס נכון ויעיל הינו הכרה מעמיקה של כלל סוגי מכשירי הפקס אשר משווקים כיום בהתאם לקטגוריות השונות אליהם הם מתחלקים בהתאם לשיטת ההדפסה המתאפשרת על ידם:
- פקסים הפועלים בשיטת העברה טרמית-  על פי שיטת הדפסה זו החומר אשר יוצר את ההדפסה על גבי הנייר הרגיל דומה ביסודו לטכנולוגיה הפשוטה עליה מבוסס נייר הקופי, מדובר בטכנולוגיה ראשונית ופשוטה למדי. מכשירי הפקס אשר מבוססים על טכנולוגיה זו מיועדים בעיקר לשימושים מצומצמים ביתיים אשר משולבים לרוב עם מכשיר טלפון ומיועדים לתפקד בבית כמכשיר טלפון המשולב במכשיר פקס. מכשירים אלה טובים בעיקר למי שאינם נדרשים לשליחה ו/או קבלה של מספר רב של עמודים מידי יום שכן מלאכת ההדפסה בהם מעט מסורבלת, איטית ומורכבת אך גם זולה (המחיר נע בין 300 ש"ח ל-700 ש"ח לערך) ופשוטה בהשוואה למכשירים הטכנולוגיים יותר. המכשירי הפקס העיקריים המשתייכים לקטגוריה זו הינם מכשיר הפקס של חברת ברדר 104, פנסוניק 332, פיליפס מג'יק 3 ועוד.
- מכשירי פקס המבוססים על טכנולוגיית הזרקת דיו- קטגוריית מכשירי פקס אלה כוללת לרוב מכשירים משולבים המבוססים על טכולוגיות מגוונות וכוללים מכשיר פקס, מדפסת, אפשרות לסריקת מסמכים וכן מכונת צילום והכל במכשיר אחד כולל. מכשיר כולל זה מאפשר לבצע הדפסה של תמונות צבעוניות, צילום בשחור לבן או צבעוני וכן סריקה למחשב. חברות רבות מציעות כיום מכשירים משולבים המבוססים על טכנולוגיית הזרקת דיו ובכלל זה חברת hp , ברדר, סימנס ועוד.
פקסים המבוססים על טכנולוגיית הדפסה בלייזר- במסגרת קטגורייה זו חשוב לבצע הפרדה בין  המכשירים המשולבים למכשירים הייעודיים אשר משמשים כמכשיר פקס בלבד, וזאת משום שהמכשירים המשולבים מאפשרים לבצע, בנוסף לאפשרות השימוש במכשיר הפקס, פעולות נוספות כמפורט לעיל. מכשירי הפקס המבוססים על טכנולוגיית הלייזר מיועדים בעיקר לשימוש משרדי רחב היקף אשר כולל עומס רב של עבודה, שכן מכשירים אלה נחשבים לאיכותיים יוצר המציעים אפשרויות הדפסה טובות יותר ובמהירות גבוה יותר. מכשירי הפקס המבוססים על טכנולוגיית הלייזר נחלקים גם הם לסוגים שונים והכל בהתאם ליכולת וקיבולת של הטונר שלהם, כך לדוגמא ישנם מכשירים שהטונר שלהם מאפשר להדפיס כ- 2000-3000 הדפסות ואילו ישנם מכשירי בהם הטונר מאפשר הדפסה של בין7,000 ל- 10,000 דפים בממוצע. על אף היתרונות הברורים והמגמה הברורה של בתי עסק רבים לבצע מעבר למכשירים משולבים, בתי עסק רבים עדיין מעדיפים עדיין לעבוד עם מכשיר פקס עצמאי שכן מכשיר זה נחשב לפשוט ואמין יותר ביחס למכשירים המשולבים בהם עלולות להתעורר בעיות ותקלות תפעול.
- מכשירי פקס המבוססים של טכנולוגיית הלייזר הצבעוני- בשנים האחרונות החלו לתפוס את מקומם מכשירי פקס עצמאיים ו/או מכשירים משולבים המבוססים על טכנולוגייה של הדפסה בלייזר צבעוני, המאפשר לבצע הדפסה של מסמכים באיכות צבע אדירה ללא כל התפשרות כל המהירות והכמות. בעבר נחשבו מכשירים אלה ליקרים באופן בלתי סביר, אך כיום, לאור התפתחות הטכנולוגיה הבלתי מתפשרת, ניתן למצוע מכשירי פקס מתקדמים ביותר בטכנולוגיה האיכותית ביותר בתג מחיר סביר למדי אשר נעים בין 2800 ש"ח לכ-6000 ש"ח לערך.

האם כדאי לקנות מכשיר פקס עצמאי או מכשיר משולב?
השאלה המובילה בעת קניית מכשיר פקס היא ללא ספק האם להסתמך על מכשיר משולב ולהנות משימושים וטכנולוגיות הדפסה שונות לרבות אפשרות להדפסה, סריקת מסמכים, חיבור למחשב האישי, צילום של מסמכים ועוד או לחילופין לרכוש מכשיר פקס עצמאי ונפרד אשר אינו מבוסס על שילוב טכנולוגיות. התשובה לשאלה זו נעוצה באופן חד משמעי באופי השימוש הנדרש, ניקח לדוגמא משרד עורכי דין אשר מחד נדרשים עובדיו לשימוש נרחב במכשיר ההדפסה ועל כן מן הראוי שיהיה ברשותם מכשיר איכותי ואמין אך מנגד, נדרש הוא להיות זמין לקבלת פקסים באופן רציף שכן על פי החוק בישראל במקרים רבים עליו לספק לצדדים שכנגד ו/או לקבל מהצדדים שכנגד מסמכי בית דין, בקשות והודעות שונות. תקלה אפשרית באחד מכיבי המכשיר המשולב, איכותי ככל שיהיה, תקשה עד מאוד על העבודה גם כאשר מדובר על עבודה עם טכנולוגיה אחרת. מסיבה זו בתי עסק רבים אשר מעוניינים לעמוד בקו אחיד עם העידן הטכנולוגי אינם מעוניינים לוותר על השימוש והנוכחות הקבוע של מכשיר פקס עצמאי ואיכותי אשר יוכל לתת מענה בעת הצורך.

איפה קונים את מכשיר הפקס הטוב ביותר עבורכם?
כאמור לעיל, רכישה של מכשיר פקס כיום היא איננה עניין של מה בכך, חשוב מאוד להבין לעומקם של דברים את אופי השימוש העתידי במכשיר המבוקש, את היקף השימוש הצפוי בו וכמו כן את רמת איכות ההדפסה הנדרשת מהמכשיר. במקביל חשוב מאוד להכיר את סוגי המכשירים השונים ועל ידי כך לבצע התאמה אופטימלית של הצורך המתעורר לשימוש האפשרי. אנו בחברת בא קל אופיס- החברה המובילה בישראל לייבא ושיווק של מוצרים משרדיים הקפיים נשמח מאוד לבחון יחד איתכם את הצורך שלכם במכשיר פקס ולסייע בידכם בהתאמת המכשיר הנכון ביותר עבורכם אשר באמצעותו תוכלו למצות בצורה המטבית את הפונקציות השונות המוצעות בו, תוך מתן הסבר מקיף על החלופות האפשריות, מתן אחריות איכותית ויעילה לכל תקלה תפעולית שעתידה להתעורר ושמירה על תג מחיר אטרקטיבי ונוח למדי כך שאין מה להסס, צרו עמנו קשר בהקדם ונשמח לסייע ולייעץ לכם כיצד לבחור את מכשיר הפקס הבא שלכם ולשלוח אותו על ידי שליח מהיר ישירות עד לבית העסק. 

מחפש לקנות מכשיר פקס איכותי במחיר הטוב ביותר? צור עמנו קשר עוד היום ונשמח לסייע לך לבחור את הפקס המתאים לך ביותר
פקס לייזר קנון L140
פקס לייזר קנון L140 פקס מקצועי ללא תקלות פקס שחור לבן חסכוני מאוד מהירות הדפסה 12 דפים בדקה פקש משרדי למשרד לסביבה הבי...
[hlImage]
לקבלת מחיר התקשרו
03-7444737
בא-קל ▪ ציוד משרדי לעסקים
פקס לייזר ברדר 8360 Brother
פקס לייזר ברדר 8360 Brother מהירות מודם 33,600bps* 32 זכרונות לחיוג בלחיצה אחת * 200 זכרונות לחיוג מהיר* מזין מסמכים ...
[hlImage]
לקבלת מחיר התקשרו
03-7444737
בא-קל ▪ ציוד משרדי לעסקים
פקס סמסונג SF560P SAMSUNG
פקס סמסונג SF560P SAMSUNG מכשיר פקס לייזר משולב מבית SAMSUNG. פקס, סורק צבע, מכונת צילום ומדפסת שחור/לבן במכשיר אחד.
[hlImage]
לקבלת מחיר התקשרו
03-7444737
בא-קל ▪ ציוד משרדי לעסקים

אנחנו מספקים ציוד משרדי בתל אביב ועושים משלוחים בכל הארץ.
Facebook
Google+
Twitter
Youtube
Youtube